Jakość

Stylmartin

Antex

W Stylmartin wytwarzamy obuwie motocyklowe od 1970 roku. Założona w miasteczku Montebelluna przez Antonio Binotto włoska firma od samego początku pracuje na swoją renomę, tworząc innowacyjne rozwiązania w zakresie komfortu, bezpieczeństwa i niepowtarzalnej stylistyki. Włoska finezja, w połączeniu z funkcjonalnością i wygodą użytkowania, składają się na oryginalne produkty „Made in Italy”.

Naszą pasją są buty. Aby ją rozwijać, w Stylmartin skupiamy się na trzech określonych przez nas składnikach do osiągnięcia sukcesu, czyli zadowolenia motocyklistów:

Komfort

Każdy projektowany przez nas but najpierw opracowywany jest pod względem komfortu i maksymalnego dopasowania do anatomii stopy i stawu skokowego. Dzięki dużemu doświadczeniu i wiedzy o tym jak zachowuje się stopa podczas jazdy na motocyklu, już po pierwszych założeniu naszego obuwia, nie będziesz chcieć się z nim rozstać.

Bezpieczeństwo

Każdy przeznaczony do jazdy na motocyklu produkt Stylmartin przeszedł pomyślnie restrykcyjne testy bezpieczeństwa, o czym świadczą m.in. europejskie certyfikaty CE, włącznie z normą EN 13634-2010. Składają się na to nie tylko wbudowane wzmocnienia i ochraniacze ale także użycie wyselekcjonowanych i nowoczesnych materiałów.

Jakość

Wszystkie produkty Stylmartin są projektowane we Włoszech i produkowane ręcznie tylko i wyłącznie na terenie Europy, z zapewnieniem najwyższych standardów w dziedzinie kontroli jakości i dbałości o każdy detal. Renoma naszej marki i motocyklowa pasja są gwarancją, że wybrany produkt spełni oczekiwania każdego motocyklisty.